pellet, cena pelletu, ceny pelletu

Szybka i bezpieczna sprzedaż oraz zakup z Pellet4Future

 

Pellet4Future.com to platforma marketplace, która zrzesza największych producentów i dystrybutorów pelletu drzewnego, sprzedających swoje produkty Klientom detalicznym. Ta wywodząca się z Austrii firma zyskała już ogromną popularność, nie tylko w Polsce i Austrii, ale także we Włoszech czy Niemczech. Platforma Pellet4Future Polska to doskonałe miejsce zarówno dla producentów, dystrybutorów, jak i Klientów chcących pozyskać pellet najwyższej klasy!

 

Wchodząc na platformę Pellet4Future.com w bardzo prosty, szybki i intuicyjny sposób możemy nie tylko zakupić pellet lub brykiet drzewny, ale także porównać ceny kilku wybranych przez nas producentów, wybrać opcję dostawy lub odbioru osobistego, formę płatności (przelew, blik, a może płatność przy odbiorze?), a nawet porównać parametry i certyfikaty pelletów, którymi jesteśmy zainteresowani. To wszystko odbywa się na jednej platformie, bez konieczności otwierania wielu kart.

Co istotne, kupując pellet na Pellet4Future mamy pewność, że dokonujemy zakupu od sprawdzonego sprzedawcy. Za całą transakcję i dostawę odpowiada właśnie platforma i to ona jest odpowiedzialna nie tylko za dokładną weryfikację producentów i dystrybutorów, ale również za szczęśliwy proces zakupowy. Wybierając konkretny pellet lub brykiet otrzymujemy ponadto informację, jaki jest aktualnie stan magazynowy, jak i przewidywany termin dostawy biopaliwa.

Tylko w 2022 roku Pellet4Future rozszerzył swoją działalność poza granice Polsce, wędrując do Austrii i Niemiec, z kolei w nadchodzącym 2023 roku zamierza wejść na rynek włoski, francuski, duński, hiszpański oraz belgijski, stając się tym samym prekursorem i liderem tego typu sprzedaży pelletu na starym kontynencie.

 

Sprzedawaj szybko i komfortowo z Pellet4Future

Ogromne zaangażowanie i pracę, jaką włożyliśmy w funkcjonowanie platformy Pellet4Future, chcieliśmy przekuć w coś jeszcze większego, dlatego udostępniliśmy to miejsce także innym producentom i dystrybutorom, którzy także po dokładnej weryfikacji mogą sprzedawać swoje świetnej jakości biopaliwo na rynku polskim, jak i zagranicznym. Szczególnie staramy się wspierać lokalne firmy, które są blisko Klienta, a samodzielnie trudno jest im rozpocząć skuteczną sprzedaż w internecie. Aktualnie naszym kontrahentom oferujemy dwa modele współpracy.

Pierwszym z nich jest bezpośrednia sprzedaż pelletu i brykietu drzewnego do Klientów detalicznych. Obecnie jest to możliwe na rynku niemieckim oraz austriackim. Jak to wygląda w praktyce? Producent lub dystrybutor Pellet4Future dowożą biopaliwo do magazynów w Austrii lub Niemczech,  a następnie tamtejsza platforma Pellet4Future zajmuje się dostarczeniem towaru do indywidualnego Klienta.

Drugim modelem jest sprzedaż pelletu na tzw. „ciężarówki” do dystrybutorów pelletu za granicą. Działa on bardzo podobnie jak sprzedaż pelletu na rynku polskim. Klient wpisuje swój kod pocztowy w wyszukiwarce, po czym otrzymuje finalną cenę za towar wraz z dostawą i lokalnym podatkiem. Warto jednak dodać, że ta opcja jest dostępna wyłącznie dla zalogowanych oraz zweryfikowanych użytkowników platformy Pellet4Future.

 

Sprzedaż z Pellet4Future to same korzyści dla polskich producentów!

Cenimy sobie przede wszystkim najwyższą jakość, wygodę, komfort zakupu oraz obsługi Klienta. Wszak zadowolenie naszych Klientów jest kwestią nadrzędną. Dlatego też, jeśli również sprzedajecie Państwo produkty związane z szeroko rozumianą branżą pelletową i nie uznajecie kompromisów w tej dziedzinie, to nie wahajcie się i napiszcie do nas! Jesteśmy otwarci na współpracę, oferując w pełni logistykę oraz obsługę polskiego, jak i zagranicznego Klienta. Współpraca z Pellet4Future to wiele wymiernych korzyści, w których skład wchodzą:

  • Darmowe wstawianie produktów na platformę (prowizja pobierana jest dopiero przy sprzedaży),
  • Zapewnienie odpowiedniego transportu,
  • Bezpłatna reklama sprzedawanych przez platformę produktów,
  • Pełne bezpieczeństwo transakcji, które jest po stronie Pellet4Future,
  • Likwidacja jakichkolwiek barier w handlu zagranicznym (znajomości języka, zagranicznych przepisów czy płatności),
  • Budowanie rozpoznawalności marki zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym,
  • Jedyne czego oczekujemy od naszych Partnerów to odpowiednia jakość oraz ilość towaru w określonej cenie i określonym czasie.