Sprawdź status swojego zamówienia

 • Wpisz kod pocztowy:

  Brykiet

  Ustaw kierunek malejący Ustaw kierunek malejący
  Ustaw kierunek malejący Ustaw kierunek malejący

  Sprzedajesz pellet?

  Dołącz do najlepszych producentów i dystrybutorów pelletu w całej Polsce.

  Ty oferujesz, my sprzedajemy!

  Zamieść swoją ofertę

  Brykiet drzewny

  Brykiet drzewny to ekologiczne paliwo do Twojego kominka, pieca lub kotła. Produkowany jest z trocin – stąd też nie wymaga wycinki drzew i nie emituje szkodliwych substancji do atmosfery. Jednak to nie wszystkie jego zalety. Stosunkowo tani brykiet drzewny jest także bardziej wydajny niż ogrzewanie węglem, czy innym tradycyjnym paliwem. Dodatkowo popiół powstały w wyniku jego spalania, możesz wykorzystać do użyźnienia gleby w swoim ogrodzie. Na naszej stronie znajdziesz brykiet drzewny kominkowy tylko najwyższej jakości.

  Serdecznie zapraszamy do zakupów!

  Brykiet drzewny – zalety

  Brykiet drzewny ma sporo zalet, o których warto wiedzieć, wybierając to paliwo do ogrzania domu, firmy czy innego budynku. Przede wszystkim jest odnawialnym źródłem energii, a więc jest przyjazny dla środowiska. Cechuje go m.in. łatwość rozpalania, a także to, że jest paliwem czystym, przez co nie powoduje osadzania się w kominie zanieczyszczeń. Przy okazji roztacza przyjemny zapach drewna. Co ważne – powoduje oszczędności w Twojej kieszeni. Nawet jeśli cena za tonę brykietu drzewnego jest wyższa niż innego paliwa, jest on bardziej wydajny, odznacza się wysoką kalorycznością, niską wilgotnością i wolno się pali, toteż potrzeba go znacznie mniej niż w przypadku drewna. W konsekwencji ogrzewanie domu brykietem drzewnym jest korzystniejsze ekonomicznie. Ponadto mniejsza ilość brykietu ułatwia jego magazynowanie czy transport. Przechowywanie ułatwia także jego kompaktowy kształt – z powodzeniem ułożysz go na mniejszej przestrzeni.

  Brykiet drzewny – co znajdziesz w naszej ofercie?

  W ofercie sklepu Pellet4Future znajdziesz wysokiej jakości brykiet drzewny sosnowy, jak i brykiet drzewny dębowy. Oprócz różnych rodzajów proponujemy także różne ilości i różnorodne ceny. Szeroki wybór sprawia, że z łatwością wybierzesz brykiet drzewny do kominka lub do pieca dostosowany do Twoich potrzeb. Sortując poszczególne produkty, bez problemu znajdziesz najtańszy brykiet drzewny. Oprócz ceny sprawdź koniecznie także parametry wybranej przez Ciebie pozycji. Dobierz je do swojego urządzenia – informacje znajdziesz na tabliczce znamionowej pieca lub w zaleceniach producenta sprzętu. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami.

  Brykiet drzewny RUF, który u nas znajdziesz, pochodzi tylko od uznanych producentów, a wszystkie produkty dostępne na naszej stronie, są przez nas przetestowane i posiadają certyfikaty ENplus® A1 AT389. Niezależnie nie od tego, czy wybierzesz brykiet drzewny liściasty, czy ten wykonany z drzewa iglastego, gwarantujemy wysoką jakość wszystkich dostępnych u nas produktów. Brykiet drzewny do kominka oprócz rodzajem i ceną za tonę, może się też różnić kształtem – w naszej ofercie dostępny jest brykiet drzewny kostka lub w formie walców.

  Sprzedaż brykietu drzewnego z dostawą

  Wygoda kupowania na naszej stronie polega na dostępności wielu ofert w jednym miejscu, gdzie z łatwością porównasz brykiety drzewne o różnych cenach za tonę, parametrach i od różnych producentów. Nie bez znaczenia jest również to, że możesz u nas kupić brykiet drzewny z transportem. Wybierz produkt, a my wyślemy go do Ciebie kurierem. Zadbamy także o szybką wysyłkę.

  Dzięki temu, że na Peller4future znajdziesz produkty od wielu producentów – również tych, którzy nie prowadzą własnej sprzedaży w Internecie – zyskujesz czas i wygodę. Nie musisz przeglądać już wielu różnych stron, czy odwiedzać lokalnych dostawców. Wszystko zgromadziliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Z łatwością porównasz także ceny brykietu drzewnego i parametry poszczególnych pozycji. Co ważne – produkty te zostały specjalnie dobrane, a także przetestowane, zanim pojawiły się w naszej ofercie. Dzięki temu masz pewność, że każdy brykiet drzewny zakupiony na naszej stronie odznacza się dobrą jakością.

  Oferujemy także doradztwo. Jeśli zastanawiasz się, jaki brykiet drzewny będzie idealny do Twojego kominka lub pieca i potrzebujesz porady – chętnie podpowiemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Po prostu się z nami skontaktuj.

  Zamów brykiet drzewny z dostawą na Pellet4future i ciesz się wydajnym odgrzewaniem całą zimę!

  Marki pelletu drzewnego

  Dostępne na naszej platformie

  Tani pellet nie musi być złej jakości. W swojej pracy dbamy przede wszystkim o satysfakcję swoich Klientów. Dostępne na Pellet4Future produkty pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Wśród wielu marek, które oferują sprzedaż pelletu, przedstawiamy te, które osobiście sprawdziliśmy. Ich biopaliwo znamy od trocinki, a jakość granulek potwierdzamy certyfikatem ENplus® A1 AT389. Chcemy również dać szansę lokalnym firmom, które posiadają pellet opałowy doskonałej jakości, ale nie dysponują kanałem sprzedaży w internecie.

  Copyright Pellet4Future © 2023 All rights reserved.