Sprawdź status swojego zamówienia

 • Wpisz kod pocztowy:

  Pellet drzewny

  Ponad 70 ofert

  Ustaw kierunek malejący Ustaw kierunek malejący
  Ustaw kierunek malejący Ustaw kierunek malejący

  Sprzedajesz pellet?

  Dołącz do najlepszych producentów i dystrybutorów pelletu w całej Polsce.

  Ty oferujesz, my sprzedajemy!

  Zamieść swoją ofertę

  Pellet drzewny

  Pellet drzewny to naturalny opał powstały w wyniku sprasowania trocin i wiór drzewnych pod wysokim ciśnieniem. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie, ponieważ cena pelletu jest niższa w porównaniu z kosztami oleju opałowego bądź gazu. W Pellet4Future zgromadziliśmy najlepsze oferty z całej Polski, dzięki czemu szybko i wygodnie można znaleźć sprawdzony i wydajny pellet drzewny. Cena, podana przy konkretnej ofercie, jest faktycznym kosztem, a dostawę można sprawdzić po wpisaniu kodu pocztowego.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej platformy – porównaj ceny pelletu i wybierz najlepszą.

  Pellet drzewny – zalety i od czego zależy cena pelletu

  Pellet wykorzystywany jest do ogrzewania tak w prywatnych domach, jak i w firmach oraz obiektach użyteczności publicznej. Fakt, że coraz więcej osób sięga po to rozwiązanie wynika przede wszystkim z tego ile kosztuje tona pelletu. Cena może zależeć od gatunku drewna, z którego wykonany jest granulat, ale i tak będzie dużo niższa niż w przypadku gazu, węgla czy oleju. Duże znaczenie ma tutaj wykorzystanie odpadów drewnianych, z których produkowany jest pellet. Cena za tonę produktu jest korzystniejsza, ponieważ materiał jest tańszy.

  Istotną zaletą tego biopaliwa jest również proces spalania. Czysty i dobrze sprasowany granulat spala się wolniej i posiada wysoką wartość energetyczną. Naturalny materiał wpływa również na konserwację kotła lub kominka, w którym spala się pellet drzewny. Cena specjalnego kotła może być początkowo wyższa, ale utrzymanie instalacji w dobrym stanie jest prostsze. Wynika to z tego, że spalanie pelletu nie pozostawia dużych ilości zanieczyszczeń. Nie zawiera również substancji tłustych czy smolistych, które mogą powodować uszkodzenie pieca czy kominka. Eliminuje to koszty związane z konserwacją lub nawet wymianą instalacji.

  Ceny pelletu – korzystne rozwiązanie dla domu

  Szacuje się, że do ogrzania domu jednorodzinnego w sezonie jesienno-zimowym potrzeba około 5-8 ton pelletu. W porównaniu z olejem, gazem czy nawet energią elektryczną jest to bardzo korzystny szacunek. Pellet drzewny i cena za tonę mogą się różnić w zależności od producenta, ale i tak ostateczny rachunek jest opłacalny.

  Cena pelletu to inwestycja, która pozwala zaoszczędzić również na innych płaszczyznach. Jedną z nich jest wspomniana wcześniej instalacja grzewcza. Małe ilości zanieczyszczeń to dłuższa żywotność urządzenia. Do tego składowanie granulatu jest wygodne i przede wszystkim czyste. Co za tym idzie łatwo utrzymać w czystości pomieszczenie, w którym spala się pellet. Zatem cena za tonę pozwala zaoszczędzić również na remoncie.

  Pellet4Future – pellet drzewny od zaufanych marek

  Zapewniamy, że ceny pelletu dostępnego na naszej platformie są adekwatne do jakości. Pellet4Future to miejsce, gdzie znajdą Państwo jedynie sprawdzone produkty, które posiadają odpowiednie certyfikaty. Śledzimy cały proces produkcji, który stosują proponowani przez nas producenci i wiemy z jakiego drewna powstaje pellet. Ceny poszczególnych ofert to gwarancja czystego, w pełni ekologicznego i bardzo wydajnego opału.

  Marki pelletu drzewnego

  Dostępne na naszej platformie

  Tani pellet nie musi być złej jakości. W swojej pracy dbamy przede wszystkim o satysfakcję swoich Klientów. Dostępne na Pellet4Future produkty pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Wśród wielu marek, które oferują sprzedaż pelletu, przedstawiamy te, które osobiście sprawdziliśmy. Ich biopaliwo znamy od trocinki, a jakość granulek potwierdzamy certyfikatem ENplus® A1 AT389. Chcemy również dać szansę lokalnym firmom, które posiadają pellet opałowy doskonałej jakości, ale nie dysponują kanałem sprzedaży w internecie.

  Copyright Pellet4Future © 2023 All rights reserved.