Sprawdź status swojego zamówienia

 • Wpisz kod pocztowy:

  Pellet ze słonecznika

  Najnizsza dostawa w całej Polsce

   • Waga palety 975 kg
    Cena za tonę z VAT 1 014,35 zł
    Wysyłka od 01/03/2024
    988,99 zł
    gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
    1 review
    W magazynie Cena za paletę z VAT
    Dostępność 18 palet
    gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
    1 review
    Ałtaj
    988,99 zł
    • Wysokiej jakości pellet słonecznikowy
    • Dostawa kurierem w całej Polsce
    • Czas realizacji zamówienia 7 dni roboczych
    • Najniższa cena z ostatnich 30 dni - 989 zł bez dostawy (średnia cena dostawy to 220 zł za paletę)

   Sprzedajesz pellet?

   Dołącz do najlepszych producentów i dystrybutorów pelletu w całej Polsce.

   Ty oferujesz, my sprzedajemy!

   Zamieść swoją ofertę

   Pellet ze słonecznika

   Pellet słonecznikowy, czyli inaczej pellet z łuski słonecznika, to jeden z ekologicznych rodzajów paliwa, które znajdziesz na naszej stronie. To wysokoenergetyczne, nieszkodliwe dla środowiska i wydajne paliwo jest świetnym rozwiązaniem do gospodarstwa domowego czy firmy. Pellet z łuski słonecznika cieszy się dobrymi opiniami, wynikającymi z jego atrakcyjnej ceny i bardzo dobrych właściwości energetycznych. Jest nie tylko ekonomiczny, ale także łatwy w użyciu. Na Pellet4future możesz kupić pellet słonecznikowy z dostawą.

   Serdecznie zachęcamy do zakupów na naszej stronie.

   Pellet słonecznikowy – wartość energetyczna i zastosowanie

   Pellet słonecznikowy jest wydajny i charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną. Nadaje się do kominków, pieców i kotłów opalanych pelletami. Dzięki niemu zapewnisz sobie jednocześnie ekologiczne i ekonomiczne ogrzewanie na zimę. Pellet ze słonecznika jest trochę tańszy niż pellet drzewny – ten drugi z kolei jest nieco bardziej wydajny. W piecach z podajnikiem ślimakowym pellet słonecznikowy może stanowić dodatek do pelletu drzewnego czy ekogroszku.

   Pellet słonecznikowy – nowoczesne biopaliwo

   Pellet z łusek słonecznika jest jednym z nowoczesnych rozwiązań, które staje się coraz bardziej popularne na polskim rynku. Należy do grupy paliw produkowanych ze źródeł odnawialnych. W dzisiejszych czasach, kiedy tak ważna jest dbałość o planetę, to bardzo ważna kwestia. Jednak pellet słonecznikowy ma także wiele innych zalet, istotnych z punktu widzenia użytkownika – związanych z komfortem stosowania czy przechowywania. Kusząca jest także cena pelletu ze słonecznika. Dużym atutem jest również łatwa obsługa dedykowanego pieca – piec samoczynnie się rozpala oraz sam pobiera potrzebną mu ilość opału. Wystarczy jedynie od czasu do czasu uzupełnić paliwo, czyli po prostu wsypać je raz na kilka dni do podajnika.

   Pellet ze słonecznika – dobra cena, tona zalet

   Pellet ze słonecznika to świetna alternatywa dla innych źródeł ogrzewania. Wykonamy jest z łusek słonecznika bez żadnych szkodliwych dodatków. Jest więc przyjazny dla środowiska i użytkowników. Praktycznie nie emituje CO2 do atmosfery. Dodatkowo pellet słonecznikowy jest tani, nie tylko za sprawą ceny, ale także z powodu swojej wysokiej energetyczności – jest bardzo wydajny. Co za tym idzie z pewnością zapewni Ci oszczędności w gospodarstwie domowym, czy firmie w sezonie zimowym. Nie powoduje też sporych zanieczyszczeń w urządzeniach i przewodach kominowych, co sprawia, że jego użytkowanie jest bardziej komfortowe. Podczas spalania produkowana jest bardzo mała ilość popiołu. Z kolei foliowe opakowanie ułatwia przechowywanie i chroni przed dostaniem się wilgoci do środka.

   Pellet, czy brykiet słonecznikowy?

   Czym się różni pellet słonecznikowy od brykietu słonecznikowego? Przede wszystkim formą. Pellet ze słonecznika ma formę granulatu, podczas gdy brykiet z łusek słonecznika to bloki w większych kawałkach. Oba służą jako opał, ale stosowane są w innych piecach. Dodatkowo brykiet z łuski słonecznika, choć trudniej się rozpala, dłużej utrzymuje ciepło. Wybór konkretnego produktu zależy od potrzeb, przeznaczania i rodzaju pieca czy kotła.

   Duży wybór sprawdzonych produktów – pewność i wygoda

   Pellet4future to przegląd wielu dostępnych na rynku rozwiązań. Na jednej stronie znajdziesz produkty od wielu różnych dostawców – nawet tych niedostępnych do tej pory w Internecie lub niemających własnych kanałów dystrybucji w sieci. Jednocześnie produkty, które u nas znajdziesz, pochodzą jedynie ze sprawdzonych źródeł, a każdy rodzaj został przez nas najpierw przetestowany. Duży wybór ułatwia przeszukiwanie wielu źródeł jednocześnie, a wcześniejsze testy ułatwiają Ci zakup dobrej jakości produktu. Dzięki wyszukiwarce z łatwością znajdziesz pellet słonecznikowy, który oferujemy najtaniej. Proponujemy także doradztwo. Jeśli czegoś nie jesteś pewien albo zwyczajnie chcesz zasięgnąć naszej opinii – zapraszamy do kontaktu! Zadzwoń lub napisz do nas. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci dobrać odpowiedni opał.

   Pellet słonecznikowy z dostawą

   Jeśli do tej pory co roku martwiłeś się transportem paliwa potrzebnego do Twojego pieca czy kominka, już nie musisz się tym przejmować. Nie tylko sprzedamy Ci pellet z łuski słonecznika w atrakcyjnej cenie, ale także zapewnimy dostawę na wskazany przez Ciebie adres. Wybierz pellet słonecznikowy na naszej stronie, a my zadbamy o jego dostawę. Zakupiony przez Ciebie towar, wyślemy do Ciebie kurierem. Zrobimy to od ręki, by zamówienie dotarło do Ciebie w ciągu kilku dni. Oprócz szybkiej wysyłki, zadbamy także o bezpieczeństwo transakcji. U nas zrobisz zakupy nie tylko najtaniej, ale również wygodnie i bez ryzyka!

   Zamów pellet słonecznikowy z dostawą do domu na Pellet4Future.

   Marki pelletu drzewnego

   Dostępne na naszej platformie

   Tani pellet nie musi być złej jakości. W swojej pracy dbamy przede wszystkim o satysfakcję swoich Klientów. Dostępne na Pellet4Future produkty pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Wśród wielu marek, które oferują sprzedaż pelletu, przedstawiamy te, które osobiście sprawdziliśmy. Ich biopaliwo znamy od trocinki, a jakość granulek potwierdzamy certyfikatem ENplus® A1 AT389. Chcemy również dać szansę lokalnym firmom, które posiadają pellet opałowy doskonałej jakości, ale nie dysponują kanałem sprzedaży w internecie.

   Copyright Pellet4Future © 2023 All rights reserved.