Sprawdź status swojego zamówienia

 • Wpisz kod pocztowy:

  Pellet drzewny Pelleton ENplus A1 - cena z dostawą

  Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

  Pellet drzewny Pelleton

  Ekologiczny, wydajny i ekonomiczny pellet drzewny Pelleton to doskonałe rozwiązanie do prywatnych gospodarstw domowych oraz firm i placówek użyteczności publicznej. Jego wyjątkowe właściwości energetyczne i czysty skład zapewniają w pełni bezpieczne i efektywne ogrzewanie. Pellet drzewny Pelleton to gwarancja wysokiej jakości, w dobrej cenie.

  Skorzystaj z Pellet4Future i zamów opał firmy Ałtaj z dostawą do domu.

  Pelleton – pellet drzewny wysokiej jakości

  Pellet drzewny Pelleton produkowany jest z trocin drzew iglastych. Naturalne żywice służą jako doskonałe lepiszcze, stąd granulat nie wymaga dodatkowych substancji lepiących. Jego skład jest w 100% czysty i ekologiczny. Odznacza się przy tym doskonałą wytrzymałością mechaniczną, co sprawia, że proces spalania jest stabilny. Pozostawia również niewielkie ilości popiołu.

  Niezwykłą zaletą, jaka cechuje pellet drzewny Pelleton, jest jego kaloryczność, która gwarantuje wysoką wartość opałową. Do tego granulki o średnicy 6 mm nie posiadają żadnych substancji szkodliwych i emitują małe ilości CO2. Pellet drzewny Pelleton świetnie nadaje się do wykorzystania w piecach, kominkach oraz kotłach typu ecodesign.

  Pellet drzewny Pelleton – zalety użytkowania

  Główną korzyścią, jaką uzyskasz stosując pellet drzewny Pelleton, jest wydajne ogrzewanie, przy stosunkowo niskich kosztach. W porównaniu do innych opałów, jak gaz czy olej, jest bardziej ekonomiczny. Dzięki wysokiej wartości spalania wystarcza na dłużej, a wspomniany stabilny proces zapewnia optymalną temperaturę, bez tak zwanych skoków. Pellet drzewny Pelleton to również wygodne i czyste przechowywanie. Poręczne worki o wadze 15 kg można ułożyć w przeznaczonym do tego miejscu, nie martwiąc się o zabrudzenia.

  Korzyścią samą w sobie jest również czysty skład. Pellet drzewny Pelleton pozostawia niewielkie ilości popiołu i nie emituje szkodliwych substancji. Dzięki temu nie wpływa szkodliwie na środowisko ani Twoje zdrowie. Z drugiej strony ułatwia dbanie o instalację grzewczą. Czyszczenie jest proste i wystarczy regularny serwis, aby urządzenie działało przez długie lata bez zarzutu. W dłuższej perspektywie czasu pozwala to zaoszczędzić na naprawach lub nawet wymianie.

  Pellet Pelleton od firmy Ałtaj

  Pellet drzewny Pelleton to produkt firmy Ałtaj, która od lat działa w sektorze opałów ekologicznych. Wysoką jakość granulatu potwierdza certyfikat ENplus A1, przyznawany jedynie produktom posiadającym parametry określone prawem Unii Europejskiej. Ponadto, w trosce o wysoką jakość produktów zebranych na Pellet4Future, sprawdzamy każdy z nich osobiście. Stąd możesz mieć pewność, że surowiec, z którego wykonany został pellet drzewny Pelleton jest wysokiej jakości, a proces produkcji przebiega zgodnie z zachowaniem wszelkich wymaganych norm.

  Zaufaj naszemu doświadczeniu i zamów opał najwyższej jakości na Pellet4Future.

  Marki pelletu drzewnego

  Dostępne na naszej platformie

  Tani pellet nie musi być złej jakości. W swojej pracy dbamy przede wszystkim o satysfakcję swoich Klientów. Dostępne na Pellet4Future produkty pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Wśród wielu marek, które oferują sprzedaż pelletu, przedstawiamy te, które osobiście sprawdziliśmy. Ich biopaliwo znamy od trocinki, a jakość granulek potwierdzamy certyfikatem ENplus® A1 AT389. Chcemy również dać szansę lokalnym firmom, które posiadają pellet opałowy doskonałej jakości, ale nie dysponują kanałem sprzedaży w internecie.

  Copyright Pellet4Future © 2023 All rights reserved.