Sprawdź status swojego zamówienia

 • Wpisz kod pocztowy:

  Pellet drzewny Anpol ENplus A1 - cena z dostawą

  Ustaw kierunek malejący Ustaw kierunek malejący
  Ustaw kierunek malejący Ustaw kierunek malejący

  Sprzedajesz pellet?

  Dołącz do najlepszych producentów i dystrybutorów pelletu w całej Polsce.

  Ty oferujesz, my sprzedajemy!

  Zamieść swoją ofertę

  Pellet drzewny Anpol

  Pellet4future to zbiór najlepszych ofert dostępnych na rynku. Przestawiamy jedynie znane nam rozwiązania, których jakość potwierdzają stosowne certyfikaty. Do takich producentów należy m.in. firma Anpol, mająca swoją siedzibę w pobliżu Sieradza. Pellet od firmy Anpol – to produkty najwyżej jakości pochodzące od doświadczonego producenta, który od 20 lat specjalizuje się w produkcji stałych paliw odnawialnych. Pellet drzewny Anpol oferujemy wraz z dostawą.

  Zamów pellet Anpol i ciesz się jakością tego produktu.

  Marka Anpol to pellet najwyższej jakości

  Marka Anpol produkuje pellet zgodnie z normą EN Plus A1, co potwierdzone jest odpowiednim certyfikatem. Oznacza, że w produktach tej marki nie znajdziemy piasku, kurzu, czy innych zanieczyszczeń, nie są stosowane także dodatkowe kleje i środki chemiczne. Jest to produkt wysokiej jakości, a przy tym przyjazny środowisku. Wybierz nowoczesne rozwiązanie jakim jest pellet Anpol – z dostawą, w najlepszej cenie.

  Ekologia i ekonomia – ważne zalety pelletu Anpol

  Pellet drzewny produkowany przez Anpol, podobnie jak inne granulaty, jest produktem ekologicznym. Pochodzi z odnawialnego źródła energii i nie posiada w składzie żadnych domieszek. Podczas spalania nie emituje szkodliwych substancji, a ilość CO2 jest znikoma. Co za tym idzie nie zanieczyszcza atmosfery. Jest idealnym rozwiązaniem chroniącym nasze środowisko naturalne. Jest również produktem wydajnym i ekonomicznym, co z kolei jest ważne bezpośrednio dla Ciebie i Twojego portfela.

  Pellet Anpol – z czego powstaje?

  Pellet od Anpol powstaje z drzew liściastych, a dokładnie z ich trocin. Materiał powstaje w wyniku obróbki drewna do produkcji mebli, więc nie wymaga w żaden sposób dodatkowego wycinania drzew. Co ważne – trociny pochodzą bezpośrednio z linii produkcyjnej – nie mają zatem kontaktu z podłogą, co stanowi o tym, że jest to paliwo zupełnie czyste. Spoiwem trocin jest lignina, czyli naturalny składnik drewna. Możesz mieć pewność, że skład pelletu drzewnego Anpol jest w pełni naturalny.

  Pellet Anpol z dostawą najtaniej

  Sprawdź produkt firmy Anpol i jego cenę na naszej stronie i wybierz pellet idealny dla siebie. Dostarczymy go do Ciebie w ciągu kilku dni, niezależnie od tego, w której części Polski mieszkasz. Możesz także skorzystać z naszego doradztwa. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj pelletu będzie dla Ciebie idealny, zadzwoń lub napisz do nas. Zamów pellet Anpol z dostawą najtaniej już dziś i ciesz się ekonomicznym ogrzewaniem! Zapewniamy bezpieczne transakcje i profesjonalną obsługę.

  Serdecznie zapraszamy do dokonywania zakupów.

  Marki pelletu drzewnego

  Dostępne na naszej platformie

  Tani pellet nie musi być złej jakości. W swojej pracy dbamy przede wszystkim o satysfakcję swoich Klientów. Dostępne na Pellet4Future produkty pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Wśród wielu marek, które oferują sprzedaż pelletu, przedstawiamy te, które osobiście sprawdziliśmy. Ich biopaliwo znamy od trocinki, a jakość granulek potwierdzamy certyfikatem ENplus® A1 AT389. Chcemy również dać szansę lokalnym firmom, które posiadają pellet opałowy doskonałej jakości, ale nie dysponują kanałem sprzedaży w internecie.

  Copyright Pellet4Future © 2023 All rights reserved.