Pellet drzewny bez VAT? Dowiedz się więcej >

 • Pellet drzewny Barlinek ENplus A1 - cena z dostawą

  Wpisz kod pocztowy:

   • - 11 %
   Waga palety 990 kg
   Cena za tonę z VAT 1 565,66 zł
   Wysyłka od 18/12/2023
   Cena promocyjna 1 550,00 zł Normalna cena 1 749,99 zł
   W magazynie Cena za paletę z VAT
   Dostępność 7 palet
   Barlinek
   Cena promocyjna 1 550,00 zł Normalna cena 1 749,99 zł
   • Wysokokaloryczny pellet drzewny z certyfikatem ENplus A1 PL003
   • Możliwy odbiór osobisty w 62-300 Września i płatność przy odbiorze
   • Szybki czas realizacji zamówienia
   • Dostawa kurierem w całej Polsce
   • Najniższa cena z ostatnich 30 dni - 1550 zł bez dostawy (średnia cena dostawy to 220 zł za paletę)
   • Waga palety 990 kg
    Cena za tonę z VAT 1 919,20 zł
    Wysyłka od 18/12/2023
    1 900,01 zł
    W magazynie Cena za paletę z VAT
    Dostępność 16 palet
    Barlinek
    1 900,01 zł
    • Wysokokaloryczny pellet drzewny z certyfikatem ENplus A1 PL003
    • Możliwy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze w 26-624 Kowala
    • Szybki czas realizacji zamówienia
    • Dostawa kurierem w całej Polsce
    • Najniższa cena z ostatnich 30 dni - 1 900 zł bez dostawy (średnia cena dostawy to 220 zł za paletę)

   Sprzedajesz pellet?

   Dołącz do najlepszych producentów i dystrybutorów pelletu w całej Polsce.

   Ty oferujesz, my sprzedajemy!

   Zamieść swoją ofertę

   Pellet drzewny Barlinek

   Wydajny i ekologiczny pellet drzewny Barlinek to doskonała alternatywa ogrzewania domu, firmy, szkoły oraz wielu innych budynków. Wytwarzany z wyselekcjonowanych odpadów drzewnych idealnie nadaje się do kominków, pieców i kotłów. Cena pelletu Barlinek jest konkurencyjna w porównaniu do kosztów węgla czy oleju opałowego, a jego przechowywanie nie sprawia najmniejszego problemu.

   Sprawdź pellet Barlinek na Pellet4Future i zapewnij sobie ekonomiczne ogrzewanie.

   Pellet drzewny Barlinek – charakterystyka

   Pellet drzewny Barlinek to granulat wysokiej jakości. Do jego produkcji wykorzystywane są trociny z drzew iglastych (70%) i liściastych (30%), prasowane pod wysoką temperaturą i ciśnieniem. Pellet Barlinek nie zawiera dodatkowych substancji, dzięki czemu jest niezwykle wydajny i bezpieczny. Podczas spalania granulat nie emituje przykrych zapachów, nie wywołuje alergii, a emisja CO2 równa się ilości, którą rośliny pobierają do fotosyntezy.

   Produkowany przez firmę Barlinek pellet cechuje wysoka kaloryczność, dzięki czemu utrzymuje on stałą temperaturę przy niewielkim zużyciu. To sprawia, że cena pelletu Barlinek jest korzystniejsza w porównaniu do innych źródeł energii, jak olej, węgiel czy nawet energia elektryczna. Do tego z jednej tony opału powstaje zaledwie kilka kilogramów popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

   Pellet Barlinek – zalety użytkowania

   Spośród wielu biopaliw, które możesz obecnie spotkać, pellet drzewny Barlinek jest jednym z najbardziej opłacalnych. Wspomniana kaloryczność zapewnia wysoką wartość energetyczną. Co za tym idzie, aby uzyskać optymalną temperaturę ogrzewania, trzeba zużyć mniej materiału. Mimo że cena pelletu Barlinek jest korzystna sama w sobie, mniejsza ilość zamawianego granulatu to dodatkowa oszczędność.

   Istotną zaletą jest również czystość produktu. Oferowany przez firmę Barlinek pellet to granulat pozbawiony szkodliwych substancji, całkowicie ekologiczny i nadający się do wykorzystania nawet po spaleniu. Popiół można wykorzystać jako nawóz do roślin. Czysty skład przedłuża również żywotność kotła. Uniwersalna wielkość granulek, brak emisji substancji smolistych oraz mała ilość popiołu sprawiają, że pellet Barlinek idealnie pasuje do podajników w różnych instalacjach grzewczych, nie zatyka ich, a czyszczenie jest proste i szybkie.

   Barlinek – pellet od zaufanego producenta

   Pellet4Future to platforma, na której znajdziesz jedynie sprawdzone produkty, od zaufanych producentów. Pellet drzewny Barlinek produkowany jest z odpadów, powstających w wyniku produkcji desek, którą zajmuje się firma. Daje to pełną kontrolę nad materiałem i procesem wytwarzania granulatu. Dodatkowo oferowany przez zakład Barlinek pellet posiada certyfikaty DIN Plus oraz ENplus A1, które potwierdzają jego wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

   Skorzystaj z Pellet4Future i zamów pellet Barlinek dla siebie.

   Marki pelletu drzewnego

   Dostępne na naszej platformie

   Tani pellet nie musi być złej jakości. W swojej pracy dbamy przede wszystkim o satysfakcję swoich Klientów. Dostępne na Pellet4Future produkty pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Wśród wielu marek, które oferują sprzedaż pelletu, przedstawiamy te, które osobiście sprawdziliśmy. Ich biopaliwo znamy od trocinki, a jakość granulek potwierdzamy certyfikatem ENplus® A1 AT389. Chcemy również dać szansę lokalnym firmom, które posiadają pellet opałowy doskonałej jakości, ale nie dysponują kanałem sprzedaży w internecie.

   Copyright Pellet4Future © 2023 All rights reserved.