Sprawdź status swojego zamówienia

 • Wpisz kod pocztowy:

  Pellet drzewny Biotom ENplus A1 - cena z dostawą

  Wielka obniżka cen na pellet4future

  Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

  Sprzedajesz pellet?

  Dołącz do najlepszych producentów i dystrybutorów pelletu w całej Polsce.

  Ty oferujesz, my sprzedajemy!

  Zamieść swoją ofertę

  Pellet drzewny Biotom

  Pellet Biotom to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na wydajnym i opłacalnym ogrzewaniu. Nadaje się do użycia w kotłach, piecach i kominkach. Czysty skład i wysoka wartość energetyczna sprawiają, że jest to korzystna alternatywa w stosunku do innych paliw. Wykorzystane do produkcji odpady drewniane gwarantują, że cena za pellet Biotom jest adekwatna do jakości, a utrzymanie instalacji grzewczej w czystości przychodzi z łatwością.

  Zamów pellet Biotom na Pellet4Future i ciesz się tanim ogrzewaniem.

  Pellet Biotom – ekologiczne ogrzewanie

  Produkowany przez firmę Biotom pellet składa się z czystych trocin tartacznych i stolarskich. Odpady odsysane są z linii produkcyjnych, dzięki czemu nie zawierają żadnych zanieczyszczeń, które mogłyby wpłynąć na proces spalania. Granulat nie posiada również dodatkowych substancji klejących. Gwarantuje to wysoką jakość energetyczną i małą ilość popiołu. Wybierając pellet Biotom, masz pewność, że Twój opał jest w pełni ekologiczny i bezpieczny.

  Pellet Biotom to granulki o średnicy 6 mm, pakowane w worki o wadze 15 kg. Zapewnia to wygodne przechowywanie i dozowanie opału. Granulat posiada niską wilgotność i może być przechowywany w garażu, piwnicy lub kotłowni. Jest odporny na niskie temperatury, a szczelne opakowania zabezpieczają produkt przed wilgocią.

  Dlaczego warto zainwestować w pellet Biotom?

  Główna zaleta pelletu Biotom to jego czysty skład. Proces spalania przebiega płynnie, dzięki czemu temperatura utrzymuje się na stałym poziomie, a komfort cieplny jest zapewniony przez długi czas. Ponadto naturalne żywice wpływają na spójność granulek oraz szybkość rozpalania. Naturalny materiał, z którego zrobiony jest pellet Biotom, zapewnia również niską emisję osadów i popiołu. Dzięki temu szybko i łatwo można wyczyścić urządzenie grzewcze, a przez to zaoszczędzić na konserwacji.

  Pellet Biotom to także dobra cena w porównaniu do standardowych paliw. Dzięki wysokiej kaloryczności tona opału jest bardziej wydajna niż węgiel, olej czy gaz, więc wystarcza na dłużej. Dodając do tego fakt, że popiół można wykorzystać jako nawóz, a przechowywanie jest czyste, inwestycja staje się opłacalna na kilku płaszczyznach.

  Pellet drzewny Biotom – sprawdzone biopaliwo

  Firma Biotom zajmuje się profesjonalną produkcją biopaliw. Wykorzystuje tylko czyste odpady drzewne, pochodzące ze sprawdzonych zakładów stolarskich i tartaków. Cały proces produkcji jest kontrolowany, dzięki czemu końcowy produkt zachowuje naturalne właściwości drewna. Pellet Biotom posiada certyfikat ENplus A1, który potwierdza, że granulat spełnia wszelkie europejskie standardy i zalicza się do opałów najwyższej jakości.

  Zamów pellet drzewny Biotom i przekonaj się osobiście o jego doskonałych właściwościach.

  Marki pelletu drzewnego

  Dostępne na naszej platformie

  Tani pellet nie musi być złej jakości. W swojej pracy dbamy przede wszystkim o satysfakcję swoich Klientów. Dostępne na Pellet4Future produkty pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Wśród wielu marek, które oferują sprzedaż pelletu, przedstawiamy te, które osobiście sprawdziliśmy. Ich biopaliwo znamy od trocinki, a jakość granulek potwierdzamy certyfikatem ENplus® A1 AT389. Chcemy również dać szansę lokalnym firmom, które posiadają pellet opałowy doskonałej jakości, ale nie dysponują kanałem sprzedaży w internecie.

  Copyright Pellet4Future © 2023 All rights reserved.