Sprawdź status swojego zamówienia

 • Wpisz kod pocztowy:

  Pellet drzewny Dankros ENplus A1 - cena z dostawą

  Ustaw kierunek malejący Ustaw kierunek malejący
  Ustaw kierunek malejący Ustaw kierunek malejący

  Sprzedajesz pellet?

  Dołącz do najlepszych producentów i dystrybutorów pelletu w całej Polsce.

  Ty oferujesz, my sprzedajemy!

  Zamieść swoją ofertę

  Pellet drzewny Dankros

  Pellet Dankros to wysokiej jakości opał ekologiczny. Doskonale nadaje się do palenia w piecach, kominkach i kotłach typu ecodesign. Jest w pełni bezpieczny dla ludzkiego zdrowia i środowiska. Wysoka wartość energetyczna i znikoma zawartość popiołu pozwalają maksymalnie wykorzystać pellet Dankros. Cena za tonę jest bardzo korzystna, a wpisując kod pocztowy w Pellet4Future poznasz od razu koszt dostawy.

  Skorzystaj z naszej platformy i zamów pellet drzewny Dankros z dostawą do domu.

  Pellet Dankros – energia z drzew iglastych

  Pochodzący z tartaku Dankros pellet wytwarzany jest z trocin drzewa sosnowego. Specjalne właściwości, jakie posiadają drzewa iglaste, zapewniają wysoką kaloryczność granulatu. Do tego naturalne żywice wspomagają jego spoistość i ułatwiają rozpalanie opału. Wpływa to na szybkość i przebieg procesu spalania, jednocześnie gwarantując stałą energię cieplną. Pellet Dankros jest wolny od substancji szkodliwych i dodatkowych klejów, a co za tym idzie, pozostawia niewielkie ilości popiołu.

  Proces prasowania pod wysokim ciśnieniem pozwala osiągnąć niską zawartość wilgoci, a szczelne opakowania chronią pellet drzewny Dankros przed wchłanianiem wilgoci z zewnątrz. Wygodne worki o wadze 15 kg ułatwiają przechowywanie oraz dozowanie opału do pieca, kotła lub kominka.

  Pellet drzewny Dankros – korzyści użytkowania

  Jeśli priorytetem jest wydajne i opłacalne ogrzewanie – pellet Dankros z pewnością spełni te wymagania. Wykorzystane do produkcji trociny drzew iglastych zapewniają wysoką wartość opałową. Wynika z tego, że do osiągnięcia optymalnej temperatury trzeba zużyć mniej materiału niż w przypadku na przykład węgla, oleju czy gazu. Dzięki temu pellet Dankros wystarcza na dłużej, a cena za tonę jest korzystniejsza.

  Duże korzyści przynosi również czysty skład, jaki cechuje pellet drzewny Dankros. Brak sztucznych dodatków zmniejsza emisję CO2 i szkodliwych substancji. Spalany granulat nie wytwarza przykrych zapachów, a pozostały popiół można wykorzystać jako nawóz do roślin. Zyskuje na tym również sama instalacja grzewcza – ograniczona ilość osadu nie zatyka urządzenia i umożliwia łatwe czyszczenie.

  Firma Dankros – pellet z własnego tartaku

  Powstający w tartaku Dankros pellet poddawany jest ścisłej kontroli od gromadzenia trocin do pakowania. Ponadto posiada certyfikat ENplus A1, który przyznawany jest jedynie produktom najwyższej jakości. Produkty firmy od lat cieszą się zaufaniem konsumentów w wielu krajach europejskich, m.in. Francji, Niemczech i Szwecji. Zamawiając pellet Dankros na Pellet4Future masz pewność wysokiej wartości energetycznej, bezpiecznego użytkowania oraz doskonałej ceny.

  Postaw na sprawdzoną jakość i zamów pellet drzewny Dankros z dostawą do domu.

  Marki pelletu drzewnego

  Dostępne na naszej platformie

  Tani pellet nie musi być złej jakości. W swojej pracy dbamy przede wszystkim o satysfakcję swoich Klientów. Dostępne na Pellet4Future produkty pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Wśród wielu marek, które oferują sprzedaż pelletu, przedstawiamy te, które osobiście sprawdziliśmy. Ich biopaliwo znamy od trocinki, a jakość granulek potwierdzamy certyfikatem ENplus® A1 AT389. Chcemy również dać szansę lokalnym firmom, które posiadają pellet opałowy doskonałej jakości, ale nie dysponują kanałem sprzedaży w internecie.

  Copyright Pellet4Future © 2023 All rights reserved.