Sprawdź status swojego zamówienia

 • Wpisz kod pocztowy:

  Pellet drzewny Europol ENplus A1 - cena z dostawą

  Wielka obniżka cen na pellet4future

  1. Cena promocyjna
   Cena promocyjna
   • - 4 %
   Waga palety 975 kg
   Cena za tonę z VAT 1 176,41 zł
   Wysyłka od 31/05/2024
   Cena promocyjna 1 147,00 zł Normalna cena 1 197,00 zł
   gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
   14 opinie
   W magazynie Cena za paletę z VAT
   Dostępność 9 palet
   gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
   14 opinie
   Europol
   Cena promocyjna 1 147,00 zł Normalna cena 1 197,00 zł
   • Wysokokaloryczny pellet drzewny z certyfikatem ENplus A1 PL056
   • Możliwy odbiór osobisty w 63-522 Kraszewice lub dostawa lokalna w korzystnych cenach
   • Kierowca dowiezie i rozładuje pellet pod Twoim domem
   • Najniższa cena z ostatnich 30 dni - 1 236 zł z darmową dostawą

  Sprzedajesz pellet?

  Dołącz do najlepszych producentów i dystrybutorów pelletu w całej Polsce.

  Ty oferujesz, my sprzedajemy!

  Zamieść swoją ofertę

  Pellet drzewny Europol

  Pellet drzewny Europol to ekologiczne rozwiązanie grzewcze do domu, firmy i każdego budynku, który posiada dostosowany piec lub kocioł. Wysoka wartość energetyczna i korzystna cena to atuty, za które pellet Europol jest ceniony przez konsumentów. Czysty skład zapewnia bezpieczne użytkowanie, a poręczne opakowanie wygodne przechowywanie.

  Wprowadź kod pocztowy w wyszukiwarkę Pellet4Future i zamów pellet drzewny Europol z dostawą do domu.

  Pellet Europol – opał ze sprawdzonego drewna

  Oferowany przez firmę Europol pellet produkowany jest z trocin drzew iglastych. Ich naturalne właściwości pozwalają uzyskać granulat o wysokiej wartości opałowej. Jego w pełni czysty skład i niska zawartość wilgoci sprawiają, że opał spala się w sposób płynny i pozostawia niewielkie ilości popiołu. Pellet drzewny Europol nie zawiera substancji szkodliwych ani dodatkowych klejów, dzięki czemu jest przyjazny dla zdrowia człowieka i środowiska.

  Pellet Europol to granulki o średnicy 6 mm, pakowane w worki o wadze 15 kg. Są wygodne i czyste w przechowywaniu oraz dozowaniu do podajnika. Cechuje je także wytrzymałość mechaniczna, dzięki czemu nie kruszą się i zachowują gęstość osiągniętą w procesie prasowania.

  Pellet drzewny Europol – zalety ekologicznego opału

  Pellet drzewny Europol to opał, który zapewnia stałą energię cieplną. Jest bardzo wydajny, dzięki czemu stanowi korzystną alternatywę dla takich paliw jak gaz czy olej. Jako biopaliwo nie emituje do atmosfery szkodliwych substancji, a popiół można wykorzystać jako nawóz. Sam granulat również sprawdzi się jako podsypka w ogrodzie lub wyściółka w hodowli zwierząt.

  Ogrzewanie pelletem Europol zapewnia także dłuższą żywotność instalacji grzewczej. Brak substancji smolistych gwarantuje mniejszą ilość osadu. Co za tym idzie, utrzymanie czystości jest prostsze i wystarczy regularne serwisowanie, aby zaoszczędzić na naprawach lub wymianie urządzenia.

  Europol – pellet od krajowego producenta

  Firma Europol od lat zajmuje się produkcją drewnianych palet. W swojej pracy wykorzystuje jedynie sprawdzone drewno od polskich dostawców. I to właśnie z tego drewna pochodzą trociny, z których prasowany jest pellet Europol. Firma ma pełną kontrolę nad powstawaniem granulatu, co gwarantuje jego doskonałą jakość. Dodatkowo produkt posiada certyfikat ENplus A1, przyznawany jedynie biopaliwom spełniającym rygorystyczne wymogi nałożone przez Unię Europejską.

  Skorzystaj z Pellet4Future, sprawdź koszt dostawy i zamów wygodnie pellet drzewny Europol.

  Marki pelletu drzewnego

  Dostępne na naszej platformie

  Tani pellet nie musi być złej jakości. W swojej pracy dbamy przede wszystkim o satysfakcję swoich Klientów. Dostępne na Pellet4Future produkty pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Wśród wielu marek, które oferują sprzedaż pelletu, przedstawiamy te, które osobiście sprawdziliśmy. Ich biopaliwo znamy od trocinki, a jakość granulek potwierdzamy certyfikatem ENplus® A1 AT389. Chcemy również dać szansę lokalnym firmom, które posiadają pellet opałowy doskonałej jakości, ale nie dysponują kanałem sprzedaży w internecie.

  Copyright Pellet4Future © 2023 All rights reserved.