Sprawdź status swojego zamówienia

 • Wpisz kod pocztowy:

  Pellet drzewny Faves ENplus A1 - cena z dostawą

  Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

  Sprzedajesz pellet?

  Dołącz do najlepszych producentów i dystrybutorów pelletu w całej Polsce.

  Ty oferujesz, my sprzedajemy!

  Zamieść swoją ofertę

  Pellet drzewny Faves

  Pellet Faves jest bardzo dobrym produktem pośród dostępnych na rynku opcji w tej kategorii. Pellet to jednocześnie opał ekonomiczny i ekologiczny. Pełen wachlarz zalet tego rozwiązania sprawia, że jest to opał nowoczesny, zyskujący coraz większą popularność i dobre opinie. Pellet producenta Faves dostępny na naszej stronie możesz zamówić z opcją dostawy.

  Sprawdź produkty firmy Faves na Pellet4future.

  Pellet drzewny Faves – ekologicznie i ekonomiczne rozwiązanie

  Marka Faves produkuje pellet z drewna sosnowego. Jest on wytwarzany z trocin i wiórów, powstałych jako odpadki przy obróbce drewna. Jest produktem w 100% naturalnym i nie zawiera żadnych sztucznych dodatków. Z uwagi na brak potrzeby wycinania dodatkowych drzew i brak emisji spalin do atmosfery, pellet Faves stanowi produkt niezwykle ekologiczny. Oprócz ochrony naszej planety przyczyni się do oszczędności w Twoim domu. Pellet jest opałem niezwykle wydajnym. Oprócz atrakcyjnej ceny pelletu Faves, ta cecha powoduje, łączne koszty ogrzewania są niższe. Potrzeba go relatywnie mniej niż innego paliwa do ogrzania tej samej powierzchni. Nic więc dziwnego, że pellet Faves zbiera same dobre opinie.

  Pellet Faves to przede wszystkim jakość

  Pellet Faves spełnia europejskie normy jakości, co jest poświadczone otrzymanym certyfikatem ENplus A1. Charakteryzuje się także wysoką kalorycznością (18,25 MJ/kg) i niską zawartością popiołu. Ma także wysoki wskaźnik wytrzymałości mechanicznej. Tak dobre parametry pelletu Faves przy jego atrakcyjnej cenie – powodują, że jest to produkt z wysokiej półki spośród dostępnych na rynku rozwiązań. Dodatkowo nie zawiera tzw. spieków i charakteryzuje się niską zawartością wilgoci. Pellet Faves ma postać granulatu, sprzedawany jest w workach po 15 kg. Zatem z łatwością go przechowasz i ułożysz na stosunkowo niewielkiej powierzchni. U nas w prosty sposób sprawdzisz, jak nabyć go najtaniej, dodatkowo na Pellet4future możesz kupić pellet Faves z dostawą do domu.

  Pellet Faves z dostawą

  Na Pellet4future nie tylko znajdziesz pellet drzewny uznanych producentów i z łatwością porównasz ich różne oferty, ale także zamówisz transport do Twojego domu lub firmy. Również pellet producenta Faves oferujemy z dostawą. Jest to bardzo wygodna opcja. Wystarczy, że przejrzysz naszą ofertę i wybierzesz idealny pellet dla siebie, a już za kilka dni możesz cieszyć się ekonomicznym ogrzewaniem.

  Pellet Faves poleca się na zimę. Zamów go z dostawą do domu już dziś!

  Marki pelletu drzewnego

  Dostępne na naszej platformie

  Tani pellet nie musi być złej jakości. W swojej pracy dbamy przede wszystkim o satysfakcję swoich Klientów. Dostępne na Pellet4Future produkty pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Wśród wielu marek, które oferują sprzedaż pelletu, przedstawiamy te, które osobiście sprawdziliśmy. Ich biopaliwo znamy od trocinki, a jakość granulek potwierdzamy certyfikatem ENplus® A1 AT389. Chcemy również dać szansę lokalnym firmom, które posiadają pellet opałowy doskonałej jakości, ale nie dysponują kanałem sprzedaży w internecie.

  Copyright Pellet4Future © 2023 All rights reserved.