Sprawdź status swojego zamówienia

 • Wpisz kod pocztowy:

  Pellet drzewny Gold ENplus A1 - cena z dostawą

  Ponad 70 ofert

  Ustaw kierunek malejący Ustaw kierunek malejący
  Ustaw kierunek malejący Ustaw kierunek malejący

  Sprzedajesz pellet?

  Dołącz do najlepszych producentów i dystrybutorów pelletu w całej Polsce.

  Ty oferujesz, my sprzedajemy!

  Zamieść swoją ofertę

  Pellet drzewny Gold

  Interesuje Cię sprawdzony, ekologiczny opał od polskiego producenta? Pellet Gold to to, czego szukasz. Naturalny surowiec, brak substancji szkodliwych i zautomatyzowany proces produkcji pozwalają uzyskać granulat najwyższej jakości. Pellet drzewny Gold nadaje się do zastosowania w piecach, kominkach oraz kotłach. Wygodne opakowania ułatwiają przechowywanie i dozowanie do podajnika. Wystarczy, że wpiszesz kod pocztowy na Pellte4Future, a poznasz koszt dostawy.

  Skorzystaj z naszej oferty i zamów pellet Gold z dostawą do domu.

  Pellet Gold – charakterystyka

  Pellet Gold powstaje z trocin i zrębków sosnowych, które są specjalnie suszone. Poddanie odpadów drzewnych prasowaniu zwiększa ich gęstość, a co za tym idzie, podnosi wartość opałową granulatu. Do tego naturalne żywice stanowią doskonałe lepiszcze, które pozwala zachować ich stałą formę oraz ułatwiają rozpalanie. Pellet drzewny Gold nie zawiera dodatkowych substancji, przez co jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.

  Powstające w wyniku prasowania granulki mają średnicę 6 mm. Doskonale nadają się do użycia w kominku, piecu oraz kotle typu ecodesign. Dzięki swoim właściwościom fizycznym pellet Gold może być stosowany również jako podsypka pod rośliny ogrodowe. Produkt jest automatycznie pakowany w worki foliowe o pojemności 15 kg. Zapewnia to wygodne przechowywanie oraz zabezpieczenie przed wilgocią z zewnątrz.

  Jakie korzyści zapewnia pellet Gold?

  Podstawową zaletą, jaką posiada pellet Gold, jest jego wydajność. Dzięki wysokiej kaloryczności, aby ogrzać dom, trzeba zużyć mniej opału, niż w przypadku standardowych paliw kopalnych. Do tego czysty skład zapewnia niemalże całkowite spalenie materiału. Pozwala to zmniejszyć ilość zamówień, a co za tym idzie także koszty ogrzewania. Właściwości pelletu drzewnego Gold zapewniają ponadto płynny proces spalania oraz umożliwiają utrzymanie stałej temperatury w budynku.

  Korzystanie z czystego opału drzewnego to również mniej zanieczyszczeń. I to nie tylko tych, które przedostają się do powietrza, ale także tych, które osadzają się wewnątrz instalacji grzewczej. Pellet Gold pozostawia małą ilość popiołu i emituje znikomą ilość dymu. Dzięki temu urządzenie się nie zatyka, a jego czyszczenie jest proste. W dłuższej perspektywie czasu pozwala to zaoszczędzić na konserwacji czy nawet wymianie pieca lub kotła.

  Pellet Gold – sprawdzony polski producent

  Pellet Gold powstaje w polskiej fabryce, która od lat zajmuje się jego wytwarzaniem. Surowiec pochodzi od sprawdzonych dostawców, a cały proces produkcji jest zautomatyzowany. Nowoczesne systemy suszenia trocin, profesjonalne granulatory oraz doświadczeni pracownicy zapewniają doskonałą jakość uzyskiwanego granulatu. Potwierdza to uzyskany przez produkt certyfikat ENplus A1. Zamawiając pellet Gold, zapewniasz sobie wydajny i bezpieczny opał w dobrej cenie.

  Zachęcamy do złożenia zamówienia na Pellet4Future.

  Marki pelletu drzewnego

  Dostępne na naszej platformie

  Tani pellet nie musi być złej jakości. W swojej pracy dbamy przede wszystkim o satysfakcję swoich Klientów. Dostępne na Pellet4Future produkty pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Wśród wielu marek, które oferują sprzedaż pelletu, przedstawiamy te, które osobiście sprawdziliśmy. Ich biopaliwo znamy od trocinki, a jakość granulek potwierdzamy certyfikatem ENplus® A1 AT389. Chcemy również dać szansę lokalnym firmom, które posiadają pellet opałowy doskonałej jakości, ale nie dysponują kanałem sprzedaży w internecie.

  Copyright Pellet4Future © 2023 All rights reserved.