Sprawdź status swojego zamówienia

 • Wpisz kod pocztowy:

  Pellet drzewny Kers ENplus A1 - cena z dostawą

  Najnizsza dostawa w całej Polsce

   • Waga palety 975 kg
    Cena za tonę z VAT 1 463,69 zł
    Wysyłka od 28/02/2024
    1 427,10 zł
    W magazynie Cena za paletę z VAT
    Dostępność 21 palet
    Kers Sp. z o. o.
    1 427,10 zł
    • Wysokokaloryczny pellet drzewny z certyfikatem ENplus A1 PL044
    • Możliwy odbiór osobisty w 12-100 Szczytno
    • Szybki czas realizacji zamówienia
    • Dostawa kurierem w całej Polsce
    • Najniższa cena z ostatnich 30 dni - 1 590,00 zł

   Sprzedajesz pellet?

   Dołącz do najlepszych producentów i dystrybutorów pelletu w całej Polsce.

   Ty oferujesz, my sprzedajemy!

   Zamieść swoją ofertę

   Pellet drzewny Kers

   Interesuje Cię wydajne i ekologiczne ogrzewanie, a przy tym zależy Ci, aby jego cena była korzystna? Pellet Kers spełnia te oczekiwania. Jest to opał, który zdobył zaufanie nie tylko Polaków, ale również wielu mieszkańców innych państw europejskich. Produkowany jedynie z naturalnego i czystego surowca, ma parametry, które gwarantują wysoką wartość energetyczną. Do tego jest przyjazny środowisku. Produkowany przez firmę Kers pellet możesz wykorzystać do palenia w piecu, kominku lub kotle – bezpiecznie i wygodnie.

   Sprawdź pellet Kers, poznaj opinie i dołącz do grona zadowolonych użytkowników.

   Pellet Kers – opał przyjazny środowisku

   Podstawową cechą, która wyróżnia pellet Kers na tle innych paliw jest jego ekologiczna wartość. I nie chodzi jedynie o czysty skład, ale także pozyskiwanie materiału i proces produkcji. Firma Kers wytwarza pellet drzewny z trocin i wiórów drzew iglastych pochodzących jedynie od zaufanych dostawców, którzy posiadają certyfikat FSC (Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej). Oznacza to, że materiał pozyskiwany jest w wyniku legalnej wycinki drzew, z certyfikowanych lasów, a dostawca działa w myśl zasady „nowe drzewka w miejsce wyciętych”. Dzięki temu masz pewność, że wykorzystując pellet Kers nie przyczyniasz się do dewastacji zasobów naturalnych.

   Gotowy granulat zachowuje ekologiczne właściwości drewna. W procesie produkcji firma nie używa żadnych substancji chemicznych, a lepiszcze stanowią naturalne żywice. Sprawia to, że pellet Kers podczas spalania nie emituje szkodliwych gazów i pyłów do atmosfery, a ilość CO2 jest równa tej, którą drzewo pobrało do fotosyntezy. Czystość składu potwierdza ogólnoeuropejski certyfikat ENplus PL044. Dodatkowo podczas suszenia surowca odzyskiwana z drewna woda wraca do atmosfery w postaci pary wodnej.

   Pellet drzewny Kers – zalety użytkowania

   Pellet Kers zbiera dobre opinie nie tylko ze względu na właściwości ekologiczne. Przede wszystkim jest to doskonały opał. Jego kaloryczność utrzymuje się na poziomie powyżej 19 500 MJ/kg. Dzięki temu można optymalnie ogrzać dowolny budynek. Nie bez znaczenia jest również niska wilgotność i duża wytrzymałość mechaniczna. Granulat rozpala się łatwo oraz spala długo i niemal całkowicie. Z tony powstaje zaledwie kilka kilogramów popiołu, który możesz wykorzystać w ogrodzie, ponieważ zawiera dużą ilość minerałów. Powyższe wartości wpływają na wysoką wydajność, ta zaś sprawia, że pellet Kers to również korzystna cena. Możesz nim ogrzewać dłużej niż tą samą ilością innych paliw.

   Warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną zaletę. Stosując oferowany przez firmę Kers pellet oszczędzasz na serwisowaniu i konserwacji urządzenia grzewczego. Brak emisji substancji smolistych i mała ilość popiołu ułatwiają utrzymanie go w czystości. Poza tym granulat nie brudzi i jest pakowany w wygodne worki. Zapewnia to łatwe i czyste przechowywanie, a Tobie oszczędza chociażby sprzątania.

   Kers – pellet od sprawdzonego producenta

   Na Pellet4Future gromadzimy produkty jedynie zaufanych producentów i pellet Kers niewątpliwie do nich należy. Spółka Kers od wielu lat zajmuje się produkcją i dystrybucją ekologicznych paliw. Jest jednym z czołowych zakładów, znajdujących się na terenie Mazur i posiada certyfikat „Produkt Warmia i Mazury”. Swoje produkty transportuje nie tylko na terenie Polski, ale również takich państw jak Dania, Francja czy Wielka Brytania. Na naszej platformie możesz zamówić pellet Kers z dostawą do domu lub pod innych wskazany przez Ciebie adres. Służymy również pomocą, jeśli masz dodatkowe pytania.

   Postaw na pewne rozwiązanie i zamów pellet Kers na Pellet4Future.

   Marki pelletu drzewnego

   Dostępne na naszej platformie

   Tani pellet nie musi być złej jakości. W swojej pracy dbamy przede wszystkim o satysfakcję swoich Klientów. Dostępne na Pellet4Future produkty pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Wśród wielu marek, które oferują sprzedaż pelletu, przedstawiamy te, które osobiście sprawdziliśmy. Ich biopaliwo znamy od trocinki, a jakość granulek potwierdzamy certyfikatem ENplus® A1 AT389. Chcemy również dać szansę lokalnym firmom, które posiadają pellet opałowy doskonałej jakości, ale nie dysponują kanałem sprzedaży w internecie.

   Copyright Pellet4Future © 2023 All rights reserved.