Sprawdź status swojego zamówienia

 • Wpisz kod pocztowy:

  Pellet drzewny Liberopelet ENplus A1 - cena z dostawą

  Nowe ceny dostaw

   • Waga palety 975 kg
    Cena za tonę z VAT 1 661,32 zł
    Wysyłka od 25/04/2024
    1 619,79 zł
    W magazynie Cena za paletę z VAT
    Dostępność 25 palet
    Liberopelet
    1 619,79 zł
    • Wysokokaloryczny pellet drzewny z certyfikatem Dinplus
    • Możliwy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze w 09-304 Straszewy
    • Szybki czas realizacji zamówienia
    • Dostawa kurierem w całej Polsce
    • Najniższa cena z ostatnich 30 dni - 1 619,70 zł bez dostawy (średnia cena dostawy to 220 zł za paletę)

   Sprzedajesz pellet?

   Dołącz do najlepszych producentów i dystrybutorów pelletu w całej Polsce.

   Ty oferujesz, my sprzedajemy!

   Zamieść swoją ofertę

   Pellet drzewny Liberopelet

   Liberopelet to opał produkowany przez polską firmę z wieloletnim doświadczeniem. Doskonałe parametry osiąga dzięki wykorzystaniu trocin sosnowych i zaawansowanym technikom produkcji. Czysty skład, wysoka wydajność i konkurencyjna cena – libero pellet wybrało już wielu Europejczyków. Ty też możesz do nich dołączyć. Produkt doskonale nadaje się do użytku domowego, publicznego i przemysłowego.

   Skorzystaj z Pellet4Future – zamów pellet Liberopelet i ciesz się efektywnym ogrzewaniem.

   Liberopelet – czysta moc drzew iglastych

   Firma Liberopelet do produkcji granulatu wykorzystuje trociny z drzew sosnowych. Surowiec nie zawiera kory ani żadnych innych zanieczyszczeń organicznych i chemicznych. W procesie produkcji nie są używane dodatkowe domieszki, a lepiszcze stanowią naturalne żywice. Czysty skład potwierdza certyfikat DINplus nr 7A308. Dzięki temu masz pewność, że libero pellet to w pełni ekologiczne rozwiązanie, które ma wysokie wartości energetyczne.

   Pellet Liberopelet to paliwo, które wpisuje się w zasady zrównoważonej gospodarki leśnej. Do jego produkcji drzewa nie są specjalnie ścinane, a emitowane ilości CO2 są równe temu, co pobrały do procesu fotosyntezy. Ponadto 1 tona granulatu pozostawia zaledwie kilka kilogramów bogatego w minerały popiołu. Stosując libero pellet, dbasz o środowisko i zyskujesz ekologiczny nawóz, doskonały do Twoich roślin.

   Libero pellet – ekonomiczne i komfortowe ogrzewanie

   Ekologiczne właściwości to niewątpliwa zaleta granulatu drzewnego od Liberopelet. Jednak co jeszcze zyskasz, inwestując w ten opał? Odpowiednio sprasowane trociny sosnowe pozwalają osiągnąć wartość opałową na poziomie 18,5 MJ/kg. Dodając do tego naturalne spoiwo i wysoką gęstość, otrzymujesz granulat, który łatwo się rozpala i długo spala. To wszystko składa się na niezwykłą wydajność, która powoduje, że cena za pellet Liberopelet jest korzystniejsza w stosunku do innych źródeł energii.

   Komfort, który zapewnia libero pellet to nie tylko przyjemne ciepło w Twoim domu. To również optymalna praca instalacji grzewczej. Czysty granulat nie emituje zanieczyszczeń, które mogłyby osiadać wewnątrz, a znikoma ilość popiołu ułatwia czyszczenie. Dzięki temu ograniczasz koszty związane z serwisowaniem, a nawet wymianą urządzenia. Do tego, dostępny na Pellet4Future granulat od Liberopelet, pakowany jest w wygodne 15 kg worki – poręczne przy dozowaniu i łatwe w przechowywaniu.

   Pellet Liberopelet na Pellet4Future

   Na Pellet4Future znajdziesz pellet drzewny od sprawdzonych producentów, których opał cieszy się zaufaniem użytkowników. Firma Liberopelet jest jedną z nich. Od lat dostarcza opał na terenie Unii Europejskiej, do przeznaczenia prywatnego i przemysłowego. Jej wysokiej jakości produkty, w korzystnej cenie, zakupisz również za pośrednictwem Pellet4Future. Oferujemy Ci pellet Libero z dostawą pod dowolny adres, szybką realizację i jasne warunki transakcji.

   Nie zwlekaj! Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i zamów pellet od Liberopelet.

   Marki pelletu drzewnego

   Dostępne na naszej platformie

   Tani pellet nie musi być złej jakości. W swojej pracy dbamy przede wszystkim o satysfakcję swoich Klientów. Dostępne na Pellet4Future produkty pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Wśród wielu marek, które oferują sprzedaż pelletu, przedstawiamy te, które osobiście sprawdziliśmy. Ich biopaliwo znamy od trocinki, a jakość granulek potwierdzamy certyfikatem ENplus® A1 AT389. Chcemy również dać szansę lokalnym firmom, które posiadają pellet opałowy doskonałej jakości, ale nie dysponują kanałem sprzedaży w internecie.

   Copyright Pellet4Future © 2023 All rights reserved.