Sprawdź status swojego zamówienia

 • Wpisz kod pocztowy:

  Pellet drzewny Poltarex ENplus A1 - cena z dostawą

  Nowe ceny dostaw

   • Waga palety 990 kg
    Cena za tonę z VAT 1 313,13 zł
    Wysyłka od 25/04/2024
    1 300,00 zł
    W magazynie Cena za paletę z VAT
    Dostępność 3 palet
    poltarex
    1 300,00 zł
    • Wysokokaloryczny pellet drzewny z certyfikatem ENplus A1 PL022
    • Możliwy odbiór osobisty w 62-300 Września i płatność przy odbiorze
    • Szybki czas realizacji zamówienia
    • Dostawa kurierem w całej Polsce
    • Najniższa cena z ostatnich 30 dni - 1300 zł bez dostawy (średnia cena dostawy to 220 zł za paletę)

   Sprzedajesz pellet?

   Dołącz do najlepszych producentów i dystrybutorów pelletu w całej Polsce.

   Ty oferujesz, my sprzedajemy!

   Zamieść swoją ofertę

   Pellet drzewny Poltarex

   Pellet Poltarex to ekologiczny opał, od sprawdzonego polskiego producenta z Pomorza. Jego czysty skład i doskonałe wartości energetyczne sprawiły, że zaufało mu już wielu użytkowników na terenie Polski i Unii Europejskiej. Możesz do nich dołączyć. Pellet drzewny nadaje się do palenia w kotłach, piecach i kominkach. Do tego cechuje go bardzo korzystna cena. Pellet Poltarex to sposób na efektywne i opłacalne ogrzewanie.

   Dowiedz się więcej o korzyściach, jakie zapewnia pellet Poltarex i złóż zamówienie na Pellet4Future.

   Pellet Poltarex – ekologiczny opał z sosny

   Firma Poltarex produkuje pellet z czystych trocin i wiórów sosnowych. Opatrzone są one certyfikatem FSC, który poświadcza pochodzenie surowca z legalnej wycinki drzew. Ponadto spółka sprawdza jakość odpadów stolarskich w specjalnych laboratoriach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że pellet Poltarex to czysty i w pełni ekologiczny opał.

   Trociny sosnowe są specjalnie suszone, co pozwala osiągnąć niską wilgotność granulatu. Prasowane pod wysokim ciśnieniem, dzięki naturalnym żywicom, nie wymagają dodatkowych lepiszczy, aby osiągnąć odpowiednią gęstość i wytrzymałość mechaniczną. Dzięki temu produkowany przez Poltarex pellet jest niezwykle wydajny, a podczas spalania nie emituje szkodliwych substancji.

   Poltarex – pellet, w który warto zainwestować

   Zaletą, którą posiada oferowany przez firmę Poltarex pellet jest cena. W porównaniu do innych paliw stosunek kosztu granulatu do efektywności czyni go bardziej opłacalnym. Kaloryczność na poziomie ponad 18 MJ/kg oraz płynne i stabilne spalanie zapewnia optymalne ogrzewanie przy mniejszym zużyciu opału. Potwierdzają to dzielone przez użytkowników pozytywne opinie. Pellet Poltarex od lat jest chętnie wybierany przez mieszkańców na terenie całej Polski. Dzięki naszej platformie możesz wygodnie i szybko zamówić go również Ty.

   Nie można też zapominać o korzyściach, jakie zapewnia czysty skład. Pelet Poltarex nie zawiera żadnych zanieczyszczeń, domieszek, ani substancji chemicznych. Zapewnia to brak emisji szkodliwych gazów i pyłów oraz małą zawartość popiołu. Wpływa to nie tylko na czystość powietrza w Twojej okolicy, ale również bezawaryjne działanie instalacji grzewczej. Rzadsze serwisowanie i naprawy urządzenia to dodatkowa oszczędność wynikająca z użytkowania pelletu Poltarex.

   Pellet Poltarex – sprawdzony opał z dostawą

   Pellet4Future to miejsce, w którym znajdziesz jedynie sprawdzone produkty. Pellet Poltarex jest jednym z nich. Jego wysoką jakość potwierdzają certyfikaty DINplus nr 7A241 oraz ENplus A1 nr PL022. Ponadto firma przeprowadza regularne kontrole w nowoczesnych laboratoriach i dba o proces produkcji, zachowujący najwyższe standardy. Za pośrednictwem naszej platformy możesz zamówić pellet Poltarex z dostawą, której cenę poznasz po wpisaniu swojego kodu kreskowego.

   Zamów oferowany przez Poltarex pellet – cena i jakość z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

   Marki pelletu drzewnego

   Dostępne na naszej platformie

   Tani pellet nie musi być złej jakości. W swojej pracy dbamy przede wszystkim o satysfakcję swoich Klientów. Dostępne na Pellet4Future produkty pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Wśród wielu marek, które oferują sprzedaż pelletu, przedstawiamy te, które osobiście sprawdziliśmy. Ich biopaliwo znamy od trocinki, a jakość granulek potwierdzamy certyfikatem ENplus® A1 AT389. Chcemy również dać szansę lokalnym firmom, które posiadają pellet opałowy doskonałej jakości, ale nie dysponują kanałem sprzedaży w internecie.

   Copyright Pellet4Future © 2023 All rights reserved.