Sprawdź status swojego zamówienia

 • Wpisz kod pocztowy:

  Pellet drzewny Rurex ENplus A1 - cena z dostawą

  Wielka obniżka cen na pellet4future

  1. Cena promocyjna
   Cena promocyjna
   • - 4 %
   Waga palety 975 kg
   Cena za tonę z VAT 1 138,46 zł
   Wysyłka od 31/05/2024
   Cena promocyjna 1 110,00 zł Normalna cena 1 160,00 zł
   W magazynie Cena za paletę z VAT
   Dostępność 13 palet
   Rurex
   Cena promocyjna 1 110,00 zł Normalna cena 1 160,00 zł
   • Wysokokaloryczny pellet drzewny z certyfikatem Enplus A1
   • Dostawa w całej Polsce już od 1 palety
   • Pellet 100% z trocin drzew iglastych
   • Najniższa cena z ostatnich 30 dni - 1 259 zł z darmową dostawą
  2. Cena promocyjna
   Cena promocyjna
   • - 4 %
   Waga palety 975 kg
   Cena za tonę z VAT 1 281,02 zł
   Wysyłka od 31/05/2024
   Cena promocyjna 1 248,99 zł Normalna cena 1 298,99 zł
   W magazynie Cena za paletę z VAT
   Dostępność 5 palet
   Rurex
   Cena promocyjna 1 248,99 zł Normalna cena 1 298,99 zł
   • Wysokokaloryczny pellet drzewny z certyfikatem Enplus A1
   • Możliwy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze w 44-373 Wodzisław Śląski
   • Za pellet zapłacisz u kuriera gotówką
   • Wartość opałowa: ≥ 17,5 MJ/kg, Zawartość popiołu <0,7%,
   • Najniższa cena z ostatnich 30 dni - 1 298,99 zł bez dostawy (średnia cena dostawy to 220 zł za paletę)

  Sprzedajesz pellet?

  Dołącz do najlepszych producentów i dystrybutorów pelletu w całej Polsce.

  Ty oferujesz, my sprzedajemy!

  Zamieść swoją ofertę

  Pellet drzewny Rurex

  Pellet Rurex to wydajne, opłacalne i w pełni ekologiczne rozwiązanie grzewcze. Jest produktem polskiej firmy, która od lat zajmuje się produkcją palet drewnianych, a jej hale produkcyjne i tartak znajdują się na terenie Wielkopolski. Jako producent pelletu, Rurex wykorzystuje odpady drzewne z własnych linii produkcyjnych. Zapewnia to szczególną selekcję materiału, a przez to czystość składu. Potwierdza to certyfikat ENplus A1 nr PL066.

  Poznaj oferowany przez firmę Rurex pellet i skorzystaj z ekologicznego ogrzewania.

  Pellet Rurex – ekologiczny opał z drzew iglastych

  Przyjazny środowisku, niezwykle wydajny energetycznie, bezpieczny w użytkowaniu – tak pozytywne opinie zbiera pellet Rurex. Czemu to zawdzięcza? Przede wszystkim doskonałej jakości, którą zapewnia mu użycie czystych trocin sosnowo-świerkowych w produkcji. Na pierwszy rzut oka możesz stwierdzić, że pellet Rurex nie zawiera żadnych zabrudzeń i dodatkowych substancji, ponieważ granulat z drzew iglastych posiada jasną barwę.

  Chcąc zaoferować użytkownikom w pełni ekologiczny pellet, Rurex jako producent kontroluje każdy etap produkcji – od selekcji trocin z własnych linii obróbki drewna, po nowoczesne techniki prasowania. Dzięki temu możesz mieć pewność, że granulat nie emituje szkodliwych substancji, a przez to jest bezpieczny dla Ciebie i środowiska.

  Pellet Rurex – ekonomia i komfort w jednym

  Właściwości ekologiczne to bez wątpienia duża zaleta, ale nie jedyna. Tym co przekonuje wiele osób do wyboru pelletu Rurex jest również cena. W porównaniu do innych źródeł energii, jak węgiel, gaz czy nawet energia elektryczna, jest niezwykle opłacalna. Wpływa na to wydajność, którą osiąga dobrze sprasowany granulat. Duża gęstość, naturalne lepiszcza i niska wilgotność zapewniają stabilne, płynne i niemal całkowite spalanie. Co za tym idzie, stosując oferowany przez Rurex pellet uzyskujesz doskonałą energię cieplną, przy stosunkowo niewielkim zużyciu opału.

  Pellet Rurex zawdzięcza pozytywne opinie również wygodzie użytkowania. Pakowany w poręczne worki, o wadze 15 kg, jest łatwy w przechowywaniu i dozowaniu. Doskonale nadaje się do kotłów bezobsługowych – wystarczy co kilka dni uzupełnić podajnik. Poza tym jest czysty, co z pewnością ułatwi utrzymanie porządku w kotłowni. Najważniejsze jest jednak to, że stosując pellet Rurex dbasz o urządzenie grzewcze. Brak emisji substancji smolistych i niska zawartość popiołu nie zapychają instalacji i pozwalają utrzymać ją w czystości.

  Rurex – producent pelletu, któremu możesz zaufać

  Na Pellet4Future znajdziesz pellet drzewny od sprawdzonych producentów. Nie inaczej jest w przypadku pelletu Rurex. Cena niewątpliwie przykuje Twoją uwagę, jednak najważniejsza jest doskonała jakość. Potwierdza to certyfikat ENplus A1, który firma Rurex otrzymała jako producent pelletu. Daje Ci to pewność, że skład jest czysty, proces produkcji spełnia wszelkie normy, a gotowy granulat jest stosownie przechowywany. Na naszej platformie możesz zamówić pellet Rurex z dostawą, jak również skorzystać z profesjonalnego doradztwa w razie pytań.

  Skorzystaj z Pellet4Future i zamów certyfikowany opał dla siebie.

  Marki pelletu drzewnego

  Dostępne na naszej platformie

  Tani pellet nie musi być złej jakości. W swojej pracy dbamy przede wszystkim o satysfakcję swoich Klientów. Dostępne na Pellet4Future produkty pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Wśród wielu marek, które oferują sprzedaż pelletu, przedstawiamy te, które osobiście sprawdziliśmy. Ich biopaliwo znamy od trocinki, a jakość granulek potwierdzamy certyfikatem ENplus® A1 AT389. Chcemy również dać szansę lokalnym firmom, które posiadają pellet opałowy doskonałej jakości, ale nie dysponują kanałem sprzedaży w internecie.

  Copyright Pellet4Future © 2023 All rights reserved.