Sprawdź status swojego zamówienia

 • Wpisz kod pocztowy:

  Pellet drzewny Tarskol ENplus A1 - cena z dostawą

  Wielka obniżka cen na pellet4future

  1. Cena promocyjna
   Cena promocyjna
   • - 4 %
   Waga palety 975 kg
   Cena za tonę z VAT 1 230,77 zł
   Wysyłka od 31/05/2024
   Cena promocyjna 1 200,00 zł Normalna cena 1 250,00 zł
   gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
   1 review
   W magazynie Cena za paletę z VAT
   Dostępność 7 palet
   gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
   1 review
   Tarskol
   Cena promocyjna 1 200,00 zł Normalna cena 1 250,00 zł
   • Wysokokaloryczny pellet drzewny
   • Wpisz kod pocztowy i poznaj cenę pelletu z dostawą
   • Dostawa kurierem w całej Polsce z magazynu 08-207 Olszanka
   • Za pellet zapłacisz gotówką u kuriera
   • Najniższa cena z ostatnich 30 dni - 1 250,00 zł bez dostawy (średnia cena dostawy to 220 zł za paletę)

  Sprzedajesz pellet?

  Dołącz do najlepszych producentów i dystrybutorów pelletu w całej Polsce.

  Ty oferujesz, my sprzedajemy!

  Zamieść swoją ofertę

  Pellet drzewny Tarskol

  Poszukujesz ekologicznego i wydajnego opału, od sprawdzonego producenta? Koniecznie poznaj pellet Tarskol. To wysokoenergetyczny produkt, polskiej firmy z województwa mazowieckiego. Granulat powstaje z trocin sosnowych, wyselekcjonowanych w tartaku Tarskol. Pellet posiada czysty skład, wysoką kaloryczność i niską wilgotność. Doskonale nadaje się do ogrzewania domów prywatnych, siedzib instytucji publicznych i firm. Na jego korzyść przemawia również wygodne użytkowanie i korzystna cena. Pellet Tarskol to opał, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

  Poznaj zalety ekologicznego opału od firmy Tarskol i zamów pellet z dostawą na Pellet4Future.

  Pellet Tarskol – ekologiczny opał z kontrolowanej produkcji

  Produkowany przez firmę Tarskol pellet powstaje z trocin sosnowych, uzyskanych w wyniku obróbki drewna we własnym tartaku. Wykorzystywane są w nim zdrowe kłody, korowane na miejscu. Drewno jest wolne od farb, klejów i innych szkodliwych substancji. Dodatkowo odpady drzewne są specjalnie selekcjonowane, aby nie zawierały zanieczyszczeń wynikających z obróbki, np. piasku. Pellet Tarskol to czyste, skondensowane drewno sosnowe.

  Równie ważna, jak selekcja surowca, jest sama produkcja. Linia produkcyjna, z której korzysta firma Tarskol, składa się z maszyn od sprawdzonych i cenionych producentów. Dzięki temu cały proces przebiega sprawnie i z zachowaniem wszelkich norm. Każdy etap produkcji, podobnie jak gotowy pellet Tarskol, poddawany jest kontroli. Firma dba o to, aby produkt nie został nadpalony, nie zawierał zbyt dużo wody i był właściwie spakowany. W ten sposób Tarskol zapewnia, że otrzymasz pełnowartościowy opał.

  Pellet Tarskol – wysoka jakość, wygodne ogrzewanie

  Pellet Tarskol pozytywne opinie zawdzięcza swoim właściwościom energetycznym. Jego kaloryczność wynosi ponad 18 MJ/kg i pozwala osiągnąć zadowalającą energię cieplną. Do tego duża gęstość i naturalne spoiwo żywiczne zapewniają równe i długie spalanie. Wszystko to wpływa na wydajność, która jest konkurencyjnie wyższa niż w przypadku wykorzystania standardowych paliw. Jest to zaleta, która sprawia, że poniesiona za pellet Tarskol cena jest korzystniejsza, ponieważ granulat starcza na dłużej.

  Wśród zalet pelletu Tarskol należy również zwrócić uwagę na czystość składu. Z jednej strony gwarantuje ona niską emisję gazów i pyłów, co niewątpliwie wpływa na jakość powietrza w okolicy. Z drugiej strony brak substancji smolistych i mała zawartość popiołu zapewnia optymalną i bezawaryjną pracę instalacji grzewczej oraz łatwe utrzymanie jej w czystości. Generalnie, korzystanie z kotłów na biomasę jest łatwe i komfortowe, przez co sam opał również zbiera pozytywne opinie. Pellet Tarskol jest czysty i wygodny w przechowywaniu i dozowaniu. Dzięki temu nie musisz wkładać zbyt dużo czasu i wysiłku, aby zadbać o właściwe ogrzewanie.

  Tarskol – pellet dobrej jakości z dostawą

  Pellet drzewny każdego producenta, którego znajdziesz na Pellet4Future, sprawdzamy osobiście. Dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy polecić oferowany przez Tarskol pellet. To całkowicie czysty granulat, produkowany z dużą starannością. Inwestując w ten opał zyskasz efektywne, ekologiczne ogrzewanie w dobrej cenie. Wpisując na naszej stronie swój kod pocztowy poznasz również całkowity koszt za pellet Tarskol z dostawą.

  Nie zwlekaj! Skorzystaj z Pellet4Future i złóż zamówienie.

  Marki pelletu drzewnego

  Dostępne na naszej platformie

  Tani pellet nie musi być złej jakości. W swojej pracy dbamy przede wszystkim o satysfakcję swoich Klientów. Dostępne na Pellet4Future produkty pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Wśród wielu marek, które oferują sprzedaż pelletu, przedstawiamy te, które osobiście sprawdziliśmy. Ich biopaliwo znamy od trocinki, a jakość granulek potwierdzamy certyfikatem ENplus® A1 AT389. Chcemy również dać szansę lokalnym firmom, które posiadają pellet opałowy doskonałej jakości, ale nie dysponują kanałem sprzedaży w internecie.

  Copyright Pellet4Future © 2023 All rights reserved.