Sprawdź status swojego zamówienia

 • Wpisz kod pocztowy:

  Pellet drzewny Task ENplus A1 - cena z dostawą

  Darmowa dostawa

  Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

  Sprzedajesz pellet?

  Dołącz do najlepszych producentów i dystrybutorów pelletu w całej Polsce.

  Ty oferujesz, my sprzedajemy!

  Zamieść swoją ofertę

  Pellet drzewny Task

  Jeśli interesuje Cię wykorzystanie zielonej energii w ogrzewaniu to pellet Task jest tym czego szukasz. Produkowany z czystych odpadów drzewnych jest jednym z najlepszych biopaliw na polskim rynku. Jego wysoką klasę potwierdza certyfikat ENplus A1. Dzięki zaawansowanym technikom produkcji oferowany przez firmę Task pellet cechuje duża kaloryczność i mała wilgotność. Idealnie nadaje się do wykorzystania w prywatnych i zbiorowych instalacjach grzewczych.

  Pellet drzewny Task to produkt klasy premium, który doskonale sprawdzi się również u Ciebie.

  Pellet Task – zielona energia z sosny

  Firma Task rozpoczęła działalność w 2003 roku. Świadoma znaczenia i rosnącej popularności wykorzystania zielonej energii, podjęła się produkcji wysokiej jakości, ekologicznego opału. Dzięki temu, spośród wielu propozycji na rynku, możesz wybrać pellet Task. Do produkcji granulatu wykorzystywane są jedynie czyste trociny i wióry z sosny, które pochodzą od sprawdzonego dostawcy, posiadającego certyfikat FSC. Zapewnia to, że surowiec pochodzi z legalnej wycinki drzew i jest wolny od zanieczyszczeń. Zmodernizowany zakład produkcyjny spełnia wymagania nowych technologii i norm europejskich. W ten sposób produkowany przez Task pellet jest pod stałą kontrolą i osiąga wysokie wartości energetyczne.

  Czysty skład i kontrolowana produkcja zapewniają, że pellet drzewny Task jest w pełni ekologicznym opałem. Świadectwem tego jest uzyskany przez firmę w 2015 roku certyfikat ENplus A1 nr PL008. Dzięki naturalnym właściwościom granulat emituje małe ilości gazów i pyłów, a powstały z niego popiół możesz wykorzystać do użyźnienia gleby.

  Pellet drzewny Task – zalety użytkowania

  Proces prasowania trocin pod wysokim ciśnieniem pozwala uzyskać pellet drzewny o wysokiej kaloryczności i niskiej wilgotności. Pellet Task spala się równomiernie i długo, a co za tym idzie zużywasz go mniej niż oleju czy węgla, w tym samym czasie. Jednocześnie utrzymujesz stały poziom ciepła w ogrzewanym budynku. Korzystna relacja kosztów do efektywności sprawia, że pellet Task zbiera pozytywne opinie i jest chętnie wybieranym rozwiązaniem.

  Rosnąca popularność pelletu drzewnego Task wynika również z komfortu użytkowania kotłów na biomasę. Wiele z nich jest w pełni zautomatyzowana – od podajnika, który sam dozuje opał, przez elektryczną grzałkę, która go rozpala, po czujnik temperatury czy nawet termostat pokojowy. Taka automatyka czyni urządzenie grzewcze praktycznie bezobsługowym. Twoim jedyny zadaniem jest zaprogramowanie odpowiednich ustawień i co jakiś czas dosypanie granulatu. Warto przy tym wspomnieć, że produkowany przez firmę Task pellet nie brudzi i pakowany jest w poręczne worki, o pojemności 15 kg. Czyli przechowywanie i dozowanie jest czyste i wygodne.

  Pellet4Future – wysokiej jakości pellet Task z dostawą

  Przy wyborze opału sprawdzony i kompetentny producent to podstawa. Pellet Task z pewnością się do takich zalicza, a Pellet4Future ułatwi Ci jego zamówienie. Oferujemy nie tylko produkt wysokiej jakości, ale również profesjonalne doradztwo i bezpieczną transakcję. Na naszej platformie szybko i wygodnie zamówisz oferowany przez Task pellet z dostawą i od razu poznasz całkowity koszt zakupu.

  Wpisz kod kreskowy w naszą wyszukiwarkę i zamów ekologiczny opał od zaufanego producenta.

  Marki pelletu drzewnego

  Dostępne na naszej platformie

  Tani pellet nie musi być złej jakości. W swojej pracy dbamy przede wszystkim o satysfakcję swoich Klientów. Dostępne na Pellet4Future produkty pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Wśród wielu marek, które oferują sprzedaż pelletu, przedstawiamy te, które osobiście sprawdziliśmy. Ich biopaliwo znamy od trocinki, a jakość granulek potwierdzamy certyfikatem ENplus® A1 AT389. Chcemy również dać szansę lokalnym firmom, które posiadają pellet opałowy doskonałej jakości, ale nie dysponują kanałem sprzedaży w internecie.

  Copyright Pellet4Future © 2023 All rights reserved.