Sprawdź status swojego zamówienia

 • Wpisz kod pocztowy:

  Pellet bez VAT

  Zbierz z nami 100.000 podpisów pod petycją

  w sprawie obniżenia podatku VAT na pellet drzewny

  Petycja do rządu

  o obniżenie podatku VAT z 23 % do 0 % na pellet drzewny

  Pomimo stale rosnących cen pelletu drzewnego, nie bądźmy bezsilni!

  Obniżenie podatku VAT na pellet drzewny przyczyni się do znacznej obniżki cen pelletu, co pozwoli wielu rodzinom na ogrzanie swoich domów w zimie bez konieczności ponoszenia zbyt wysokich kosztów. Dzięki poparciu naszej petycji mogą Państwo wesprzeć tę sprawę i zadbać o zdrowie i komfort swojej rodziny oraz środowiska naturalnego.

  W związku z tym zwracamy się z apelem do rządu, by podatek VAT na pellet drzewny został obniżony z 23 do 0%. Dzięki temu producenci i dystrybutorzy będą w stanie obniżyć cenę produktu od 300 do nawet 500 zł za paletę. Poparcie dla naszej petycji przez jak największą liczbę osób pozwoli na skuteczne przedstawienie naszego postulatu rządowi i wpłynięcie na wprowadzenie tej zmiany.  Dlatego zwracamy się z apelem o poparcie naszej petycji, która ma na celu obniżenie podatku VAT na pellet drzewny. Razem możemy to osiągnąć!

  Podpisz się pod naszą petycją i udostępnij ją znajomym.

  Udostępnij

  Marki pelletu drzewnego

  Dostępne na naszej platformie

  Tani pellet nie musi być złej jakości. W swojej pracy dbamy przede wszystkim o satysfakcję swoich Klientów. Dostępne na Pellet4Future produkty pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów. Wśród wielu marek, które oferują sprzedaż pelletu, przedstawiamy te, które osobiście sprawdziliśmy. Ich biopaliwo znamy od trocinki, a jakość granulek potwierdzamy certyfikatem ENplus® A1 AT389. Chcemy również dać szansę lokalnym firmom, które posiadają pellet opałowy doskonałej jakości, ale nie dysponują kanałem sprzedaży w internecie.

  Copyright Pellet4Future © 2023 All rights reserved.