Pellet drzewny bez VAT? Dowiedz się więcej >

 • Brykiet drzewny

  Ałtaj

  Wpisz kod pocztowy:

  960 kg / 1 paleta
  Cena promocyjna 2 490,91 zł Normalna cena 3 090,90 zł
  2 594,70 zł 1 tona
  W magazynie
  Ilość: 23
  wysyłka od 14/12/2022
  Wpisz swój kod pocztowy aby poznać cenę z dostawą.

  Opis

  Brykiet drzewny Ałtaj Nestro Premium to przypominająca walec, naturalnie sprasowana trocina liściasto-iglasta, która została wyprodukowana z najwyższej jakości suchego tworzywa o doskonałych właściwościach. Mieszanka drzew iglastych i liściastych, niska wilgotność resztkowa i wysoki stopień sprasowania zapewnia, że produkt charakteryzuje się wysoką wartością opałową, jak i bardzo niską zawartością popiołu.

  Co istotne, brykiet drzewny Ałtaj Nestro Premium nie zawiera żadnych sztucznych dodatków, dzięki czemu palimy w pełni naturalnym produktem, który nie uwalnia do atmosfery dodatkowych zanieczyszczeń. Ponadto cechuje się większą wytrzymałością, dzięki czemu w mniejszym stopniu ulega ścieraniu. Omawiany brykiet może być wykorzystywany w piecach tradycyjnych, jak i w kominkach. Brykiet drzewny Nestro Premium pakowany jest w 10-kilogramowe worki.

  Dlaczego warto kupować brykiet drzewny wysokiej jakości?

  Wybierając brykiet drzewny najwyższej jakości, taki jak Ałtaj Nestro Premium, mamy pewność, że będzie on pozbawiony zanieczyszczeń oraz substancji dodatkowych w formie kleju czy farby. Istotny jest również sam proces tworzenia brykietu, ponieważ do uformowania odpowiednich walców niezbędny jest silny nacisk. Ma to o tyle duże znaczenie, że gęstsze polana mają znacznie dłuższy czas palenia, jak również dobrze zachowują swój pierwotny kształt. Słabo zagęszczony brykiet, mimo że będzie tańszy, to jego krótki czas spalania sprawi, że finalnie będzie znacznie droższą opcją.

  Więcej informacji

  Więcej informacji
  ProducentAłtaj
  DystrybutorAłtaj
  Wartość opałowa MJ/kg ≥17 000,00 MJ/kg
  Zawartość wilgoci ≤10,00 %
  Zawartość popiołu ≤1,50 %
  Waga palety960,00 kg
  Oceń ten produkt jako pierwszy

  Napisz opinię o produkcie: Brykiet drzewny Ałtaj NESTRO PREMIUM z dostawą kurierem

  Wybierz swoją ocenę
  Wybierz swoją ocenę
  Wybierz swoją ocenę
  Wybierz swoją ocenę
  Wybierz swoją ocenę

  Copyright Pellet 4 Future © 2021 All rights reserved. Design by Red InGo